viac ako 200 spokojných klientov

Referencie

5/5

245 hodnotení

A+

5/5

93 zákazníkov odporúča

Dôveruje nám viac ako 200 spokojných klientov.

Sketched style illustration of a house on plans

"Náš zákazník - náš pán" nie je pre nás len fráza. Klientom vychádzame maximálne v ústrety, avšak každý máme iné hodnoty a priority a tak vychádzajúc z našich skúseností sa im snažíme odporučiť pre nich najlepšie možné riešenia."

Adrian Sánka

konateľ

5/5

Staviteľa jednoznačne odporúčam. Jeho architekt navrhol optimálne umiestnenie na pozemku, vhodné rozmiestnenie miestností vzhľadom na energetickú efektivitu a pohodlie pri užívaní. Príprava projektu prebiehala rýchlo, bez čakaní na “odozvu”. Bývame tretím rokom a stále spokojnosť. Nič zásadné by sme nemenili. Technológia funguje. Dôležitá vec – konzultácie a poradenstvo aj po oficiálnom ukončení zákazky, počas stavby aj po nej. Celkový prístup priateľský,vecný, ústretový.

Peter K.

• august 2019

5/5

Pre vašu firmu sme sa rozhodli jednak kvôli cenovej ponuke a aj pre spôsob komunikácie s nami a ústretovosť. Pôsobili ste od prvej chvíle ako človek, ktorý vie o čom hovorí a tak to bolo aj počas celej výstavby. Ak sme sa na niečom dohodli tak to platilo. Bol ste ochotný vždy poradiť a vysvetliť.

Jozef N.

• marec 2022

5/5

Spoluprácu s vami hodnotím ako veľmi dobrú. Boli naplnené všetky naše očakávania. V kútiku duše som mal obavy, aby sme nenatrafili na nepoctivého, neodborného dodávateľa stavby. Musím pochváliť vašu vysokú odbornosť, poctivosť, ľudský prístup, plnenie termínov, akceptácia našich návrhov a zmien. Spoznali sme ďalšieho poctivého človeka.

Martin H.

• máj 2021

5/5

"Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam. At vero eos et bitse. At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui."

Herman Sjogren

• 12 Days Ago

5/5

"Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam."

Jonn Borge

• 15 Days Ago

5/5

"Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Ward J. Kent

• 26 Days Ago

5/5

"Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam. At vero eos et bitse voluptatum."

Wesley Wagstaff

• 29 Days Ago

5/5

"Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium."

Terry Miller

• 1 month Ago

5/5

"Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam. At vero eos et bitse voluptatum."

Evelyn Lamp

• 2 months Ago

viac ako 200 spokojných klientov

Realizovali sme

Spolupracujeme s viacerými renomovanými značkami.

client-light-01.png
client05.png
client-light-02.png
client-light-066.png
client-light-03.png