projekt

The Home

Vitajte doma. The Home.

Predstavujeme vám jedinečný projekt, polyfunkčný dom – Rezidencia THE HOME. Hlavnou myšlienkou je vytvoriť nadštandardné bývanie pre tých, ktorí kvalitu života kladú na prvé miesto. Je koncipovaný ako komplex bytových jednotiek, ktorých architektúra reflektuje najnovšie trendy v bývaní. Nádherné slnečné byty s loggiami či balkónmi dýchajú atmosférou pohodlia a luxusu.

Výnimočná kombinácia vychytenej lokality v centre mesta, v tesnej blízkosti parku a Hlavného námestia, a mnohých iných možností na šport, zábavu a relax.

Ideálne spája všetky výhody komfortného mestského štýlu a pokojného života v súlade s prírodou. Názov rezidencie THE HOME (domov) je slovo ktoré každý z nás pozná t.j. domov nie len ako objekt, ale miesto kde sme najradšej. Domov symbolizuje pohodlie a pocit istoty na dlhý čas pre tých, ktorí sa rozhodnú bývať práve tu.

Centrum mesta, príroda, možnosti športových aktivít a dostatok priestoru na relax sú hlavné benefity lukratívnej lokality THE HOME. Samozrejmosťou je aj kompletná občianska vybavenosť.

DSC_1808
DSC_1808